fbpx
ukendeplru

Умови та погодження

 

Я, клієнт Студії дизайну і маркетингу «Perfect City» (далі Студії), даю згоду на зберігання і обробку моїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, місця проживання, контактних телефонів, факсів, адреси електронної пошти з боку Студії згідно мети надання клієнту відповідних послуг.

Студія зобов'язується здійснювати обробку персональних даних відповідно до вимог законодавства України з обробки персональних даних.

Я згоден з тим, що мої персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо цього вимагають умови надання заявлених мною послуг.

Я доручаю Студії, в разі, якщо цього вимагають правила і / або Регламенти відповідних сервісів, служб, публічних доменів опублікувати мої персональні дані в базах даних відповідних сервісів, служб, реєстрах публічних доменів, за формою і розмірами, необхідними для функціонування таких сервісів, служб, реєстрів.

• Я згоден з тим, що відмова від надання згоди на обробку персональних даних або його відкликання може привести до наступного:
• Відмова з боку Студії в наданні відповідних послуг, якщо ці послуги не можуть бути надані без необхідності в обробці персональних даних клієнта.

Вилучення або припинення функціонування доменного імені, у разі неможливості його супроводу і працездатності без необхідності обробки персональних даних клієнта.

Права клієнта по відношенню до його персональних даних вказані в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». Якщо клієнт має намір відкликати свою згоду на обробку його персональних даних з боку Студії, він робить такий відгук шляхом направлення на адресу Студії відповідного розпорядження в простій письмовій формі.

Студія дизайна та маркетингу Perfect City
Ми зробимо ваш бізнес
помітним!
© 1996 – 2019. Студія Perfect City.
Всі права захищені.

Контакти

Viber / WhatsApp

Маркетинг:
+380679457450
marketing@pustovit.com

Дизайн:
+380979674882
design@pustovit.com

Детальніше >>>