+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Послуги

жовт. 08
Volodymyr Pustovit

Розробка логотипів

Дизайн логотипу, фірмового стилю, брендбуку

ЗЗакрийте очі і подумайте про будь-який всесвітньо відомий бренд - Nike, Facebook, Youtube, BMW, Apple. Яка картинка першою виникла перед вашими очима? Швидше за все, це – логотип компанії. І повірте: щоб ця уявна асоціація спрацювала, графічні дизайнери підійшли до справи з особливою педантичністю.

Хороший логотип робить ваш бренд упізнаваним, надовго залишається в пам'яті потенційного клієнта. Саме тому просування бренду слід починати зі створення логотипу та базових елементів фірмового стилю. Вони стануть фундаментом ваших майбутніх рекламних матеріалів.

Всім відомо, що логотип і фірмовий стиль – це обличчя вашої компанії. Адже саме ці відмітні знаки дозволяють дізнатися про цінності, бачення і особливості бренду вже при першому знайомстві. Єдиний стиль оформлення ваших корпоративних матеріалів, безсумнівно, підвищує лояльність партнерів і робить компанію більш впізнаваною для клієнтів.

Досвідчені дизайнери студії Perfect Сity розроблять для вашої компанії оригінальні примітні елементи корпоративного стилю.

Розробка логотипу

Стиль, виразність і візуальна складова логотипу будуть ідеально відповідати особливостям і цілям вашого бізнесу.

Ви можете замовити один з пакетів:

 • БАЗОВИЙ - 3 версії логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту.
 • СТАНДАРТ (ХІТ!) - 5 версій логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту.
 • ПОШИРЕНИЙ - 10 версій на вибір замовника, доробка фінального варіанту.

Вартість послуги – від 100 USD

Дивитись взірці логотипів

Створення фірмового стилю

У ньому відображається корпоративна ідентичність. Наші дизайнери знають про надзвичайну важливість єдності колірної гами і графічного оформлення при створенні візитних карток, бланків і каталогів, сувенірної та рекламної продукції. Якщо цільова аудиторія пам'ятає фірмовий стиль компанії, вона обов'язково виділить ваше рекламне повідомлення серед загального рекламного потоку.

Ви можете замовити один з пакетів або домовиться про власний варіант:

 • БАЗОВИЙ - 3 версії логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту. 2 версії базових елементів фірмового стилю – візитка, бланк, конверт.
 • СТАНДАРТ (ХІТ!) - 5 версій логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту. 2 версії базових елементів фірмового стилю – візитка, бланк, конверт.
 • РАСШИРЕННЫЙ - 10 версій логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту. 3 версії базових елементів фірмового стилю – візитка, бланк, конверт.

Вартість послуги – від 150 USD

Дивитись взірці фірмового стилю

Розробка брендбуку

Призначення брендбуку – цілісне уявлення вашої компанії, бренду, товару у всіх каналах просування, на всіх рекламних носіях. Простіше кажучи, будь-яке рекламне повідомлення або рекламна продукція ЗАВЖДИ буде асоціюватися з вашим брендом, оскільки буде відповідати корпоративному стилю. Це фундамент просування бренду.

Брендбук – це незаперечний звід правил і для ваших співробітників і для рекламного агентства. Дотримання цих правил і вказівок підвищує ефективність вашої реклами, оптимізує витрати на рекламу, підвищує впізнаваність бренду серед покупців.

Базові складові брендбуку:

1. Вивчення ринку, складання портрету цільової аудиторії.
2. Позиціонування бренду на ринку.
3. Розробка назви – неймінг.
4. Візуальне уявлення бренду - логотип, фірмовий стиль, шрифти, патерн, колірна гамма.
5. Брендування фірмових носіїв.
6. Комплектація брендбуку в залежності від вимог замовника.

 

Як правило, більшість клієнтів цікавиться пунктами 3-6 з даного списку.

Студія Perfect City розробить і укомплектує брендбук виходячи з ваших потреб наступними елементами:

 • Базові елементи фірмового стилю: логотип, колірна гамма з розшифровкою під різні носії, фірмовий бланк, шаблон візитки, конверт, фірмова папка для документів, оформлення CD і DVD, ручка.
 • Іміджева та сувенірна продукція: бейдж, наклейка, пакет, посуд (горнятко, стакан, тарілка чашка з блюдцем), запальничка, ручка, попільничка, брелок, календарі, блокнот, візитниця, щоденник.
 • Одяг та уніформа: бейсболка, краватка, комбінезон, костюм, футболка.
 • Зовнішня реклама та POS-матеріали: табличка перед входом, вуличний вказівник, бігборд, брандмауер (рекламний плакат, що розміщується на стінах будинків), вивіска, штендер, лайт-бокс, підвіска під стелею торгового залу (мобайл), Промостійка, кабінетні таблички, внутрішні вказівники (інформація, навігація).
 • Оформлення автотранспорту: легковий автомобіль, фургон, вантажний автомобіль.

Вартість послуги визначається індивідуально

Дивитись взірці брендбуку

 

Більшість клієнтів відзначають такі переваги співпраці з нами:

 • Оперативність
 • Професійність
 • Скрупульозне ставлення до деталей
 • Виправдана ціна

Ми вважаємо, що хороший дизайн повинен чітко передавати ідею компанії, філософію взаємодії бренду зі споживачем, мати власний стиль і не застарівати.

Відкрийте себе світові - замовте створення корпоративного стилю дизайнерам Perfect City вже зараз!

 

Також дивіться матеріал «Етапи роботи та оплата розробки логотипу».
Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (097) 967-48-82, (050) 704-61-48 або просто надішліть повідомлення >>
Якщо ви вже готові замовити логотип (фірмовий стиль, ін.), просимо відповісти на декілька запитань – це прискорить процес. Відповіді триватимуть не більше 3-5 хвилин, а ми зконтактуємось з вами найближчим часом
Следите за нами!
FB
G+

Volodymyr Pustovit
About the Author:

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
Верх
Низ