+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Послуги

жовт. 08
Volodymyr Pustovit

Розробка логотипу

ЯЯкщо ви зараз читаєте цей текст, скоріш за все:
- ви приймаєте рішення щодо доцільності створення логотипу (фірмового стилю)
- ви вже прийняли рішення та шукаєте розробника.
Давайте розглянемо кожну з цих ситуацій, та спробуємо відповісти на запитання, які у вас можуть виникнути.

Навіщо розробляти логотип?

В нашій практиці часто зустрічаються ситуації, коли клієнту потрібен логотип буквально «на вчора», наприклад через декілька днів запланована важлива зустріч і необхідно підготувати рекламні матеріали, або ми розробляємо сайт і з’ясовується, що у клієнт не має логотипу, або треба розробити брендовану презентацію, або…

Цей перелік можна продовжувати до безкінечності, тому підсумуємо:
- коли ви плануєте просувати свій бізнес (он-лайн або офф-лайн) - коли розробляєте будь-які рекламні або комерційні матеріали - коли прагнете справити враження на замовника або партнера - коли ви приходите на ринок всерйоз та надовго вам неодмінно ПОТРІБЕН ЛОГОТИП! Або (і це краще) ретельно пропрацьований фірмовий стиль, який надасть переконливості та солідності вашим рекламі, презентаціям, комерційним пропозиціям, сайту, документації.

А ви знали, що якісний логотип збереже вам кошти та час на просування?
– Чому?
– Тому, що, люди швидше звернуть увагу на знайомі елементи, ніж на незнайомі.

Якщо ви досі вагаєтесь, чи потрібно вам створювати логотип, пропонуємо одну просту гру: закрийте очі і згадайте будь-який всесвітньо відомий бренд - Nike, Facebook, Youtube, BMW, Apple, або ваш улюблений. Яка картинка першою виникла перед вашими очима? Швидше за все, це – логотип компанії. І повірте, щоб ця уявна асоціація спрацювала, графічні дизайнери брендів підійшли до справи з особливою педантичністю.

Так само і ваша компанія (бренд або продукт) з часом можуть асоціюватися в свідомості споживача з вашим графічним ідентифікатором – логотипом.

Сподіваємось, ми вас переконали. :)

Як створити логотип?

– Звичайно, звернутися до досвідченого дизайнера, який запропонує вам на вибір декілька варіантів, відшліфує фінальну версію та адаптує її під різні носії.

Дизайнери нашої студії розроблять для вас впізнаваний логотип. Фінальна версія логотипу буде передана вам у всіх необхідних форматах, які ви зможете в подальшому використати для власних цілей.
Стиль, виразність і візуальна складова логотипу будуть ідеально відповідати особливостям і цілям вашого бізнесу!

Скільки коштує розробка логотипу?

Пропонуємо на ваш вибір один з 4-х пакетів. Кожний пакет вирізняється кількістю варіантів та термінами виконання робіт (в свою чергу, кожний з варіантів включає по 2-3 «підваріанти» рішення):
БАЗОВИЙ – 3 варіанти логотипу, доробка вибраного варіанту
Вартість розробки – 60 USD, термін розробки – до 7 днів
СТАНДАРТ (ХІТ!) – 5 варіантів, доробка вибраного варіанту
Вартість розробки – 110 USD, термін розробки – до 10 днів
РОЗШИРЕНИЙ – 10 варіантів лого, доробка вибраного варіанту
Вартість розробки – 200 USD, термін розробки – до 20 днів
ЕКСПРЕС (терміново, коли логотип потрібен «на вчора») – 1 варіант із доробкою
Вартість розробки – 50 USD, термін розробки – 1 день

Чому я маю вам довіряти?

Більшість клієнтів відзначають такі переваги співпраці зі Студією Perfect City:

- Оперативність - Професійність - Скрупульозне ставлення до деталей - Виправдана ціна

Пропонуємо ознайомитись з відгуками клієнтів Perfect City:

Віктор Добрянський
Компанія «Plast Protect», Винниця, Україна

– Послугу (розробку логотипу та фірмового стиля) замовив тому що, по перше, знайомий з вами особисто, по-другге - фактор адекватноі вартості послуги. Я отримав абсолютно те, що і планував - оригінальний логотип за адекватну ціну. Я не фахівець у цій галузі, але я тепер знаю до кого звертатись з наступними проектами! Перевага Perfect City в гнучкості. І це приваблює!

Олексій Волков
Компанія «Icream Magic»,
Київ, Україна

– Ребята оказались оказались контактыми, с хорошим чувством юмора, предоставившими достаточное количествово вариантов для выбора.
В результате мы остановились на идее, отличающейся от моей первоначальной концепции, но идея дизайнеров студии мне понравилась больше, чем моя.

Наталія Меліхова
Компанія «Acoola», Мінськ, Біларусь

– Приятно работать с профессионалами. Ребята точно уловили идею бизнеса и отразили ее в логотипе, предоставили несколько вариантов и учли все пожелания.
Благодаря оперативности ребят заказы к нам стали поступать ранее запланированного срока. Рекомендую студию Perfect City как надежных партнеров.

 

Як замовити логотип?

Для замовлення просимо вас заповнити бріф та надіслати його нам разом з вашими побажаннями, ескізами, взірцями, що подобаються. Після цього ми зв’яжемось з вами протягом 24 годин для обговорення подробиць замовлення та відповімо на ваші питання.

Ми вважаємо, що хороший дизайн повинен чітко передавати ідею компанії, філософію взаємодії бренду зі споживачем, мати власний стиль і не застарівати.

Відкрийте себе світові – замовляйте створення виразного логотипу дизайнерам Студії Perfect City вже зараз!

 

 

Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (067) 945-74-50, (050) 551-50-23 або просто надішліть повідомлення >>
Якщо ви вже готові замовити сайт (інтернет-магазин, ін.), просимо відповісти на декілька запитань – це прискорить процес. Відповіді триватимуть не більше 3-5 хвилин, а ми зконтактуємось з вами найближчим часом
Следите за нами!
FB
G+

Volodymyr Pustovit
About the Author:

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
Верх
Низ