+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Маркетинг

вер. 29
Vira Pustovit

Оптимізація та просування сайтів

ООптимізація і просування – це певний комплекс робіт, необхідний для підвищення позицій вашого сайту в пошуковій видачі, а також для залучення цільової аудиторії.

Ми впевнені в тому, що високих результатів можна досягти за умови створення корисного, цікавого контенту, а також при грамотному підході до розвитку ресурсу. Спеціалізуємося ми на оптимізації та просуванні як абсолютно нових сайтів, так і сайтів з великою історією.

Як ми це робимо?

Процес оптимізації складається з декількох етапів:

  • Технічний аудит сайту. На цьому етапі ми проводимо вивчення базових показників, які впливають на просування.
  • Аналіз статистичних даних. Сюди входить дослідження і динаміка трафіку, складання аналітики за проведеними рекламним кампаніям, поведінка відвідувачів і аналіз ключів та ін.
  • Поглиблений аналіз. Вивчення семантичного ядра, юзабіліті сайту.
  • Надання рекомендацій.

У нашому портфоліо більш ... сайтів, які ми змогли вивести в Топ-10 Гугла і Яндекса по потрібних запитах і стабільно одержувати по них органічний трафік.

Робота над кожним проектом вимагає індивідуальних рішень. Заповніть невелику заявку на цій сторінці сайту і ми надішлемо вам докладний комерційну пропозицію з покроковим планом і вартістю робіт.

Сайт не може розвиватися і самостійно просуватися без зусиль грамотних фахівців. Тільки чітка стратегія, постійний аналіз і регулярна робота зможе привести вас до бажаного результату.

Тому якщо ви хочете, щоб ваш ресурс займав гідне місце в пошуковій видачі Google і Яндекс - замовте аудит сайту вже сьогодні!

Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (067) 945-74-50, (050) 551-50-23 або просто надішліть повідомлення >>
Ми зконтактуємось з вами найближчим часом.
Следите за нами!
FB
G+

Vira Pustovit
About the Author:

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
Верх
Низ