+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Маркетинг

вер. 29
Vira Pustovit

Маркетинг

УУспішне просування компанії на ринку багато в чому залежить від роботи маркетолога. Адже саме в його сферу впливу входить побудова як внутрішніх корпоративних, так і зовнішніх комунікацій.

Однак, на жаль, далеко не завжди робота штатного маркетолога на всі 100% відповідає цілям, які ставить керівництво. Такі непорозуміння призводять до неправильної розстановці пріоритетів, втрати часу і неефективній роботі всього колективу.

У результаті керівнику доводиться звільнити співробітника, перенести терміни важливих завдань "на потім", змиритися з хаосом в робочому процесі і знову переступити до пошуку маркетолога, який би зміг "зловити" правильну хвилю, зрозуміти його з півслова і, нарешті, вивести компанію в лідери свого сегменту.

Такі складнощі забирають багато часу і сил, змушують до нераціонального використання ресурсів і що найголовніше, заважають компанії розвиватися і нарощувати свою міць не завтра, а тут і зараз.

Ми про це знаємо не з чуток і тому пропонуємо максимально зручний і безпрограшний варіант - маркетингові консультації.

Що ми пропонуємо?

Залежно від того, яку мету ви переслідуєте, можна скористатися такими послугами:

Експертна оцінка і консультація фахівця. Необхідна для збору інформації, аналізу, проведення досліджень компанії, конкурентів і ринку впливу в цілому. У результаті такої роботи ви отримаєте конкретні рекомендації та інструменти для подальшої роботи.

Рішення конкретної маркетингової завдання. У цьому випадку наш фахівець прийде на допомогу:

  • створенні рекламних листівок, презентацій;
  • написанні комерційних листів;
  • роботі з базами даних клієнтів, конкурентів;
  • зборі інформації та підготовці тематичних новинних дайджестів;
  • кабінетних дослідженнях ринку;
  • розповсюдженні реклами в інтернеті;
  • та іншому, що входить у сферу обов'язків маркетолога.

Консалтингові послуги надає Віра Пустовіт - професійний маркетолог, практик з 18-ти річним стажем в маркетингу і продажах, випускник міжнародної академії Digital Marketing Institute.

Якщо ви хочете знайти людину, яка візьме на себе широкий спектр маркетингових обов'язків вашої і компанії та гарантовано буде працювати на результат - терміново телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті або скористайтесь формою для замовлення.

Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (067) 945-74-50, (050) 551-50-23 або просто надішліть повідомлення >>
Ми зконтактуємось з вами найближчим часом.
Следите за нами!
FB
G+

Vira Pustovit
About the Author:

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
Верх
Низ