+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Студія

Про студію
вер. 25
Volodymyr Pustovit

Про студію

ВВи запитаєте: в чому різниця між маркетингом початку 90-х років і маркетингом в 2017? Ім'я цієї різниці - Інтернет: тут сьогодні зосереджена вся увага потенційного клієнта. І для того щоб це увагу завоювати, компанія повинна стати «помітною»: в пошукових системах, в новинній стрічці соцмереж, на популярних майданчиках.

Дизайн студія Perfect City надає комплекс послуг з просування бізнесу в Інтернеті:

  • - розробка сайтів різної категорії складності - лендінг, візитка, інтернет-магазин;
  • - SEO-аудит, пошукова оптимізація, просування сайтів в мережі Інтернет (SEO);
  • - популяризація в Інтернеті брендів і товарів (якщо у вас немає сайту і ви не плануєте найближчим часом його створювати);
  • - графічний дизайн (розробка логотипів, елементів фірмового стилю, брендбуку);
  • - створення, оформлення, ведення і просування сторінок в соціальних мережах (SMM);
  • - крауд-маркетинг та ін.

Крім цього ми надаємо маркетингові послуги, які допоможуть вигідно представити вашу пропозицію потенційному покупцю:
- розробка комерційних пропозицій;
- створення презентацій під ключ;
- дизайн реклами - буклети, каталоги, зовнішня реклама.

Робота з клієнтом починається з аналізу цільової аудиторії і власне продукту, специфіки ринку і фірм-конкурентів. Виходячи з результатів аудиту розробляється стратегія просування товару. Ми вважаємо за краще витрачати рекламний бюджет розумно: після розміщення реклами маркетолог вимірює досягнутий результат і, при необхідності, корегує подальші дії.

Особливість роботи Студії Perfect City - це використання маркетингових інструментів при підготовці і реалізації проектів. Саме злагоджена робота розробника, дизайнера і маркетолога допомагає нам створювати продукт, націлений на отримання клієнтом комерційного результату. Мета створеного нами сайту - продавати, а не висіти в галереї. При цьому естетику і смак ніхто не відміняв. В основі роботи - розуміння основ психології реклами, а також принципів композиції, колористики і типографіки.

Студія Perfect City працює з представниками малого і середнього бізнесу України та зарубіжжя. Є проекти в Росії, Казахстані, Греції, ОАЕ, США. Офіс розташований у Львові.

Звертайтеся - і ми допоможемо зробити ваш бізнес ПОМІТНИМ, а товар - ПРОДАВАНИМ!

Від автора


Володимир Пустовіт, арт-директор

- Оскільки мій батько завжди був художником, то, в свою чергу, і я з самого раннього дитинства звик до тюбіків і баночок з фарбами. Тоді ж полюбив колективні, з батьками, походи за місто з етюдником. І приблизно тоді ж вперше прийшов на заняття в дитячу художню школу, - втім, напочатку без особливого захоплення, а скоріше, за наполяганням батька.
Далі, в міру досягнення віку самостійної молодої людини, поступив на 1-й курс художньо-оформлювального відділення Красноярського художнього училища ім. В. І. Сурікова, яке успішно закінчив в 1984 р.

- Після армії (1986) перші самостійні кроки в живопису, як художника-декоратора у Львівській опері (тут з першого ж дня не сподобалося писати широченним пензлем двадцятиметрові полотна, і особливо не сподобалося через кожні 15-20 хвилин підніматися на балкон, щоб зверху подивитися на результат роботи).
У 1987-1989 робота художником-оформлювачем в різних установах.

- З весни 1990 перші кроки тепер уже дійсно в самостійній роботі, в живопису. Вернісаж. Виставки у Львові, Прибалтиці; «Віддалена» участь у виставках в США, Канаді, Німеччині; поїздки по Україні, Росії, Прибалтиці, Кавказу, Польщі.

- З 1996 року і з настанням «комп'ютерної» віхи» - перші роботи в галузі графіки, веб дизайну і перші скромні мрії про власну студію.

- Потім майже 20 років захоплюючій цікавої роботи. Колишня «кар'єра художника» дала відомі переваги і я завжди щиро радий і пишаюся своїм замовником, якому ще десять років тому розробив логотип, і коли бачу його вивіску. Або якщо інший замовник, через два або три роки говорить: «А чи не зробити нам нову версію сайту?». Або якщо дзвонить третій зі словами: «Доброго дня! Мені Вас порекомендували... »

Следите за нами!
FB
G+

Volodymyr Pustovit
About the Author: 
Верх
Низ