+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Блог

Як з нуля створити та просунути бренд в соцмережах. Частина 2
жовт. 06
Vira Pustovit

Як з нуля створити та просунути бренд в соцмережах. Частина 2

ППропонуємо вашій увазі переклад статті Ніла Пателя «How to Create a Social Media Branding Strategy From Scratch»

3. Кожній соцмережі – свій контент

Кожна із соцмереж має певний вбудований функціонал. Можна постити один і той самий контент у кожній з них, але це виглядатиме лінощами і не дасть хорошої реакції.

Не розумієте, про що я?

Коли ви створюєте контент для Snapchat, очікується, що він матиме живий стиль погляду за лаштунки. Користувачі цієї платформи особливо люблять вертикальні відео, зняті в русі (на телефон). В свою чергу, користувачі Instagram люблять бачити красиві фото з фільтрами або без них. А у Twitter користувачі очікують, що ваше повідомлення закінчиться після 140 знаків.

Звісно, можна написати довгий допис у Facebook, зробити скріншот і запостити його як фото-новину у Twitter/Instagram/Snapchat.

Але це просто не дасть потрібного рівня залучення цільової аудиторії. Така стратегія для соцмереж виглядає байдужою чи навіть млявою!

Ось шпаргалка від Likeable Media, яка показує за і проти основних соцмереж:

Хорошим прикладом людини, яка прекрасно використовує можливості всіх соцмереж, є Ґері Вайнерчук (Gary Vaynerchuk). Всі його платформи у соцмережах наповнені актуальним і цінним матеріалом, що спонукає до взаємодії і виглядає природним для відповідної соцмережі.

Якщо ви подивитеся на його стрічку в Instagram, то знайдете там багато надихаючих цитат із його фото на фоні. Ви також побачите там його особисті фото з виступів.

Щодня він випускає нові відео на YouTube, які є міксом з його шоу - #AskGaryVee, #DailyVee і надихаючих коротких роликів.

Якщо ви поскролите стрічку Ґері у Twitter, то побачите там суміш з коментарів у реальному часі щодо подій, які важливі для нього, відео та зображень. Отже, це саме той контент, якого очікують користувачі Twitter.

Що ще цікавіше, це те, як Ґері блискуче перепрофільовує свій контент. Наприклад, він заливає відео безпосередньо на Facebook, бо виявилося, що вони активніше викликають взаємодію, ніж посилання на відео з зовнішніх джерел.

Ось коротке відео з його каналу на YouTube. Воно ж є джерелом для фото в Instagram, яке я показував вище.

В цілому, діяльність Ґері в основних соцмережах показує, що він вивчив їх до найдрібніших деталей і відточив розуміння своєї цільової аудиторії. Навіть при тому, що він ймовірно автоматизує частину оновлень за допомогою різних інструментів, весь його контент у соцмережах приваблює автентичністю. Він блискуче застосовує вбудовані можливості кожної із соцмереж.

Ключовим є ділитися (здебільшого) ексклюзивним контентом у всіх соцмережах, де ви присутні. Якщо ви вважаєте, що аудиторія тієї чи іншої платформи не підходить вашому бренду, або якщо у вас немає ресурсів, щоб створювати контент для цієї платформи, то не використовуйте її. Не кожна соцмережа підійде вашому бізнесу. Важливіше визначити, у яких соцмережах ваша цільова аудиторія найбільш активна.

Тепер вам час проаналізувати ресурси і можливості створення контенту, які у вас є.

Далі буде…

Джерело: https://neilpatel.com/blog/how-to-create-a-social-media-branding-strategy-from-scratch/.

Читайте також: Як розробити посібник бренду для соцмереж.

Следите за нами!
FB
G+

Vira Pustovit
About the Author:

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
Верх
Низ