+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Блог

Шість способів використати соціальні мережі на власну користь
черв. 13
Vira Pustovit

Шість способів використати соціальні мережі на власну користь

ЩЩе за часів, коли соцмережі тільки починали набирати оберти, бренди навчилися використовувати переваги, які дає їх моніторинг, на свою користь. Ви також можете використовувати його для генерування лідів (замовлень, продаж, тощо), вдосконалення контентної стратегії і , звичайно!, управління власною репутацією.
Давайте поговоримо про те, як бізнеси використовують моніторинг соцмереж на власну користь. Щоб дізнатися про це, дослідницька компанія Clutch нещодавно опитала 300 маркетологів. Всі респонденти – середні та великі B2B та В2С американські підприємства – регулярно використовують інструменти моніторингу соціальних мереж.

Шість цілей, для яких бізнеси використовують моніторинг соцмереж сьогодні:
  • Отримання фідбеку для покращення продуктів – 25%
  • Залучення нових клієнтів – 24%
  • Покращення рівня обслуговування – 21%
  • Моніторинг успішності різних видів контенту – 13%
  • Рекрутинг персоналу – 9%
  • Збір інформації про конкурентів – 8%

1. Покращуйте продукти та сервіси25% респондентів вважають, що головною вигодою від моніторингу соцмереж є отримання фідбеку для покращення продуктів і сервісів.
Як для бізнесу, так і для бренду важливо знати, як саме клієнти використовують ваш продукт чи сервіс. Це допоможе визначити, що працює, і де є можливості покращити маркетинг і підняти рівень продажів.

2. Залучіть нових клієнтів24% респондентів вважають, що головною вигодою від моніторингу соцмереж є залучення нових клієнтів.
Коли люди вирішують, купити чи ні ваш продукт, вони шукають інформацію про вас. Сюди входить і огляд вашої присутності в соцмережах. Тому якщо ви хочете здобути нових клієнтів, переконайтеся, що ви дбаєте про існуючих і відповідаєте на їхні запити.

3. Забезпечуйте і покращуйте обслуговування клієнтів21% опитаних Clutch вважають, що головною вигодою від моніторингу соцмереж є покращення рівня обслуговування.
Клієнти очікують швидкої відповіді і вирішення проблеми, коли контактують з бізнесом через соцмережі. І хоча термін «катастрофа в соцмережі» часом дещо перебільшений, все ж завжди важливо зосередитись на здобутті ключової аудиторії, яка буде вас любити, що б ви не робили (приклад: Apple).

4. Спостерігайте за успішністю контенту13% респондентів вважають, що головною вигодою від моніторингу соцмереж є спостереження за успішністю різних видів контенту.
Хоча кількість поширень і є приємним для марнославства показником, проте поширення не завжди трансформуються в діалог чи навіть перехід на ваш сайт. Тільки якісний цікавий контент спонукає людей до поширень і обговорень.

5. Наймайте працівників9% респондентів вважають, що головною вигодою від роботи в соцмережах є найм працівників.
Люди хочуть працювати у фірмах, які відповідають своїм клієнтам і дбають про них, адже є ймовірність, що такі компанії добре ставляться і до своїх працівників.

6. Слідкуйте за конкурентами8% опитаних Clutch вважають, що головною вигодою від моніторингу соцмереж є збір інформації про конкурентів.
Дізнайтеся, що люди говорять і думають про ваших конкурентів. Це допоможе вам виділитися у своїй ніші, а також знайти цінні прогалини, якими можна скористатися.
Для повнішої інформації читайте про опитування Clutch тут: Why Businesses Should Perform Social Listening: 2017 Survey.

Следите за нами!
FB
G+

Vira Pustovit
About the Author:

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
Верх
Низ