+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Блог

жовт. 08
Графічний дизайн
Дизайн-проекти різних напрямків та призначення

ГГрафічний дизайн – це мова, на якому компанія говорить зі своїми клієнтами. Якісна візуальна комунікація дозволяє налагодити гармонійні та ефективні відносини з споживачем, донести потрібну ідею компанії і підштовхнути людину до дії.

Ми розробимо для вас дизайн:

 • візиток;
 • буклетів;
 • каталогів;
 • рекламних постерів;
 • афіш;
 • сувенірної продукції;
 • упаковки;
 • журналів;
 • календарів та ін.

Також, крім створення макета, ми здійснимо професійну предпечатную підготовку та друк.

Наші дизайнери - це художники і справжні професіонали своєї справи. Вони з легкістю зможуть створити візуалізацію, яка максимально відповідає вашим завданням. У своїй роботі ми використовуємо сучасні інструменти і технології, створюємо зрозумілий і «смачний» дизайн.

Комплекс наших послуг включає не тільки реалізацію конкретного проекту, але й розробку концепції. Тому навіть якщо ви не впевнені в тому, що хочете побачити в результаті - зверніться до нас. І ми запропонуємо варіанти, які вам точно сподобаються!

Люди ігнорують дизайн, який ігнорує людей. Ми візуалізуємо будь-яку ідею так, щоб ваш продукт вийшов по-справжньому якісним, зрозумілим і ефективним.

Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (097) 967-48-82, (050) 704-61-48 або просто надішліть повідомлення >>
Якщо ви вже готові замовити свій дизайн-проект, просимо відповісти на декілька запитань – це прискорить процес. Відповіді триватимуть не більше 3-5 хвилин, а ми зконтактуємось з вами найближчим часом
Следите за нами!
FB
G+

жовт. 08
Створення презентацій
Презентації Power point, CD/DVD, тематичні каталоги

ППрезентація бренду або продукту - один з найбільш важливих кроків у діяльності компанії. Зазвичай вона служить трьом цілям: переконання клієнтів, стимулювання продажів, залученню партнерів.

Формат презентації для цього завдання є найбільш ефективним. Адже подача інформації з використанням графіки, тексту, звукового оформлення і спецефектів допоможе донести будь-яку думку до людини просто і невимушено, а також підштовхне його до потрібних дій.

Правильно створена презентація, допоможе без зусиль завоювати потрібну аудиторію. Вона працюватиме на вас і впливати на наглядача навіть без додаткових коментарів і пояснень. Ви зможете використовувати таку презентацію де завгодно: на зустрічах, виставках, в соцмережах, висилати в комерційних пропозиціях або розміщувати на своєму сайті.

У нас ви можете замовити:

 • мультимедійну інтерактивну CD / DVD презентацію;
 • професійну power point презентацію;
 • графічне оформлення;
 • створення каталогів.

Ми до дрібниць опрацьовуємо структуру та дизайн кожній смисловій одиниці презентації. Вибудовуємо логіку за принципом "новий слайд - нова мета", акцентуємо увагу на найбільш важливих думках, подаємо інформацію коротко і лаконічно.

Так що, якщо ви зацікавлені в створенні якісної і працюючої презентації, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті. Ми завжди готові відповісти на будь-які запитання.

Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (097) 967-48-82, (050) 704-61-48 або просто надішліть повідомлення >>
Якщо ви вже готові замовити презентацію, просимо відповісти на декілька запитань – це прискорить процес. Відповіді триватимуть не більше 3-5 хвилин, а ми зконтактуємось з вами найближчим часом
Следите за нами!
FB
G+

жовт. 08
Розробка логотипів

Дизайн логотипу, фірмового стилю, брендбуку

ЗЗакрийте очі і подумайте про будь-який всесвітньо відомий бренд - Nike, Facebook, Youtube, BMW, Apple. Яка картинка першою виникла перед вашими очима? Швидше за все, це – логотип компанії. І повірте: щоб ця уявна асоціація спрацювала, графічні дизайнери підійшли до справи з особливою педантичністю.

Хороший логотип робить ваш бренд упізнаваним, надовго залишається в пам'яті потенційного клієнта. Саме тому просування бренду слід починати зі створення логотипу та базових елементів фірмового стилю. Вони стануть фундаментом ваших майбутніх рекламних матеріалів.

Всім відомо, що логотип і фірмовий стиль – це обличчя вашої компанії. Адже саме ці відмітні знаки дозволяють дізнатися про цінності, бачення і особливості бренду вже при першому знайомстві. Єдиний стиль оформлення ваших корпоративних матеріалів, безсумнівно, підвищує лояльність партнерів і робить компанію більш впізнаваною для клієнтів.

Досвідчені дизайнери студії Perfect Сity розроблять для вашої компанії оригінальні примітні елементи корпоративного стилю.

Розробка логотипу

Стиль, виразність і візуальна складова логотипу будуть ідеально відповідати особливостям і цілям вашого бізнесу.

Ви можете замовити один з пакетів:

 • БАЗОВИЙ - 3 версії логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту.
 • СТАНДАРТ (ХІТ!) - 5 версій логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту.
 • ПОШИРЕНИЙ - 10 версій на вибір замовника, доробка фінального варіанту.

Вартість послуги – від 100 USD

Дивитись взірці логотипів

Створення фірмового стилю

У ньому відображається корпоративна ідентичність. Наші дизайнери знають про надзвичайну важливість єдності колірної гами і графічного оформлення при створенні візитних карток, бланків і каталогів, сувенірної та рекламної продукції. Якщо цільова аудиторія пам'ятає фірмовий стиль компанії, вона обов'язково виділить ваше рекламне повідомлення серед загального рекламного потоку.

Ви можете замовити один з пакетів або домовиться про власний варіант:

 • БАЗОВИЙ - 3 версії логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту. 2 версії базових елементів фірмового стилю – візитка, бланк, конверт.
 • СТАНДАРТ (ХІТ!) - 5 версій логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту. 2 версії базових елементів фірмового стилю – візитка, бланк, конверт.
 • РАСШИРЕННЫЙ - 10 версій логотипу на вибір замовника, доробка фінального варіанту. 3 версії базових елементів фірмового стилю – візитка, бланк, конверт.

Вартість послуги – від 150 USD

Дивитись взірці фірмового стилю

Розробка брендбуку

Призначення брендбуку – цілісне уявлення вашої компанії, бренду, товару у всіх каналах просування, на всіх рекламних носіях. Простіше кажучи, будь-яке рекламне повідомлення або рекламна продукція ЗАВЖДИ буде асоціюватися з вашим брендом, оскільки буде відповідати корпоративному стилю. Це фундамент просування бренду.

Брендбук – це незаперечний звід правил і для ваших співробітників і для рекламного агентства. Дотримання цих правил і вказівок підвищує ефективність вашої реклами, оптимізує витрати на рекламу, підвищує впізнаваність бренду серед покупців.

Базові складові брендбуку:

1. Вивчення ринку, складання портрету цільової аудиторії.
2. Позиціонування бренду на ринку.
3. Розробка назви – неймінг.
4. Візуальне уявлення бренду - логотип, фірмовий стиль, шрифти, патерн, колірна гамма.
5. Брендування фірмових носіїв.
6. Комплектація брендбуку в залежності від вимог замовника.

 

Як правило, більшість клієнтів цікавиться пунктами 3-6 з даного списку.

Студія Perfect City розробить і укомплектує брендбук виходячи з ваших потреб наступними елементами:

 • Базові елементи фірмового стилю: логотип, колірна гамма з розшифровкою під різні носії, фірмовий бланк, шаблон візитки, конверт, фірмова папка для документів, оформлення CD і DVD, ручка.
 • Іміджева та сувенірна продукція: бейдж, наклейка, пакет, посуд (горнятко, стакан, тарілка чашка з блюдцем), запальничка, ручка, попільничка, брелок, календарі, блокнот, візитниця, щоденник.
 • Одяг та уніформа: бейсболка, краватка, комбінезон, костюм, футболка.
 • Зовнішня реклама та POS-матеріали: табличка перед входом, вуличний вказівник, бігборд, брандмауер (рекламний плакат, що розміщується на стінах будинків), вивіска, штендер, лайт-бокс, підвіска під стелею торгового залу (мобайл), Промостійка, кабінетні таблички, внутрішні вказівники (інформація, навігація).
 • Оформлення автотранспорту: легковий автомобіль, фургон, вантажний автомобіль.

Вартість послуги визначається індивідуально

Дивитись взірці брендбуку

 

Більшість клієнтів відзначають такі переваги співпраці з нами:

 • Оперативність
 • Професійність
 • Скрупульозне ставлення до деталей
 • Виправдана ціна

Ми вважаємо, що хороший дизайн повинен чітко передавати ідею компанії, філософію взаємодії бренду зі споживачем, мати власний стиль і не застарівати.

Відкрийте себе світові - замовте створення корпоративного стилю дизайнерам Perfect City вже зараз!

 

Також дивіться матеріал «Етапи роботи та оплата розробки логотипу».
Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (097) 967-48-82, (050) 704-61-48 або просто надішліть повідомлення >>
Якщо ви вже готові замовити логотип (фірмовий стиль, ін.), просимо відповісти на декілька запитань – це прискорить процес. Відповіді триватимуть не більше 3-5 хвилин, а ми зконтактуємось з вами найближчим часом
Следите за нами!
FB
G+

жовт. 08
Створення сайтів
Сайти, інтернет магазини, landing page

ЗЗвичайно ж, ви не раз чули про те, що бізнес, не представлений в інтернеті, просто не існує. Однак, незважаючи на гадану очевидність висловлювання, це абсолютно не означає, що кожна компанія на сьогоднішній день може похвалитися сайтом, який відповідає всім її потребам і цікавий існуючим та потенційним клієнтам.

Велика кількість різних майданчиків-конструкторів пропонують вам зробити сайт за копійки, не доклавши зовсім ніяких зусиль. Така можливість приваблює своєю доступністю і простотою. Ви пишете тексти, вивантажуєте свої товари, налаштовуєте шаблонний дизайн. Але вже через кілька місяців приходите до висновку, що сайт не працює і зовсім не приносить дохід. А настирливі менеджери цих компаній щодня стомлюють вас розмовами про те, що варто вам почати вкладати всього якихось 100 доларів на місяць і ви тут же побачите результат. Але чомусь вірити їм у вас більше немає ніякого бажання.

Якщо ви хочете:

 • отримати сайт, який буде повністю відповідати особливостям вашого бізнесу;
 • створити унікальне оформлення ресурсу з інтуїтивним інтерфейсом;
 • забирати заслужений трафік тільки собі, а не ділитися ним з іншими майданчиками;
 • вносити зміни і коректування в роботу сайту як і коли вам буде зручно.

Значить, ви вдало заглянули!

Ми пропонуємо створення сайтів будь-якої складності і під абсолютно різні завдання швидко з гарантією і недорого.

У нас ви можете замовити розробку:

 • інтернет-магазинів,
 • «продаючих» сайтів одностраничників (landing page),
 • графічних шаблонів,
 • дизайнів сайтів.

Ми створюємо зручні, адаптивні і зрозумілі для ваших користувачів ресурси.

Виконуємо розробку сайту під ключ і запускаємо в роботу в найкоротші терміни.

Вам не доведеться турбуватися про те як зареєструвати домен, на якому хостингу розмістити сайт і як здійснювати технічну підтримку.

Про це вже подумали ми!

Вам необхідно лише подати заявку за допомогою кнопки нижче і наш фахівець зв'яжеться з вами вже через кілька хвилин.

Також дивіться матеріал «Етапи роботи та оплата створення сайту».
Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (097) 967-48-82, (050) 704-61-48 або просто надішліть повідомлення >>
Якщо ви вже готові замовити сайт (інтернет-магазин, ін.), просимо відповісти на декілька запитань – це прискорить процес. Відповіді триватимуть не більше 3-5 хвилин, а ми зконтактуємось з вами найближчим часом
Следите за нами!
FB
G+

вер. 29
Маркетинг

УУспішне просування компанії на ринку багато в чому залежить від роботи маркетолога. Адже саме в його сферу впливу входить побудова як внутрішніх корпоративних, так і зовнішніх комунікацій.

Однак, на жаль, далеко не завжди робота штатного маркетолога на всі 100% відповідає цілям, які ставить керівництво. Такі непорозуміння призводять до неправильної розстановці пріоритетів, втрати часу і неефективній роботі всього колективу.

У результаті керівнику доводиться звільнити співробітника, перенести терміни важливих завдань "на потім", змиритися з хаосом в робочому процесі і знову переступити до пошуку маркетолога, який би зміг "зловити" правильну хвилю, зрозуміти його з півслова і, нарешті, вивести компанію в лідери свого сегменту.

Такі складнощі забирають багато часу і сил, змушують до нераціонального використання ресурсів і що найголовніше, заважають компанії розвиватися і нарощувати свою міць не завтра, а тут і зараз.

Ми про це знаємо не з чуток і тому пропонуємо максимально зручний і безпрограшний варіант - маркетингові консультації.

Що ми пропонуємо?

Залежно від того, яку мету ви переслідуєте, можна скористатися такими послугами:

Експертна оцінка і консультація фахівця. Необхідна для збору інформації, аналізу, проведення досліджень компанії, конкурентів і ринку впливу в цілому. У результаті такої роботи ви отримаєте конкретні рекомендації та інструменти для подальшої роботи.

Рішення конкретної маркетингової завдання. У цьому випадку наш фахівець прийде на допомогу:

 • створенні рекламних листівок, презентацій;
 • написанні комерційних листів;
 • роботі з базами даних клієнтів, конкурентів;
 • зборі інформації та підготовці тематичних новинних дайджестів;
 • кабінетних дослідженнях ринку;
 • розповсюдженні реклами в інтернеті;
 • та іншому, що входить у сферу обов'язків маркетолога.

Консалтингові послуги надає Віра Пустовіт - професійний маркетолог, практик з 18-ти річним стажем в маркетингу і продажах, випускник міжнародної академії Digital Marketing Institute.

Якщо ви хочете знайти людину, яка візьме на себе широкий спектр маркетингових обов'язків вашої і компанії та гарантовано буде працювати на результат - терміново телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті або скористайтесь формою для замовлення.

Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (067) 945-74-50, (050) 551-50-23 або просто надішліть повідомлення >>
Ми зконтактуємось з вами найближчим часом.
Следите за нами!
FB
G+

вер. 29
Оптимізація та просування сайтів

ООптимізація і просування – це певний комплекс робіт, необхідний для підвищення позицій вашого сайту в пошуковій видачі, а також для залучення цільової аудиторії.

Ми впевнені в тому, що високих результатів можна досягти за умови створення корисного, цікавого контенту, а також при грамотному підході до розвитку ресурсу. Спеціалізуємося ми на оптимізації та просуванні як абсолютно нових сайтів, так і сайтів з великою історією.

Як ми це робимо?

Процес оптимізації складається з декількох етапів:

 • Технічний аудит сайту. На цьому етапі ми проводимо вивчення базових показників, які впливають на просування.
 • Аналіз статистичних даних. Сюди входить дослідження і динаміка трафіку, складання аналітики за проведеними рекламним кампаніям, поведінка відвідувачів і аналіз ключів та ін.
 • Поглиблений аналіз. Вивчення семантичного ядра, юзабіліті сайту.
 • Надання рекомендацій.

У нашому портфоліо більш ... сайтів, які ми змогли вивести в Топ-10 Гугла і Яндекса по потрібних запитах і стабільно одержувати по них органічний трафік.

Робота над кожним проектом вимагає індивідуальних рішень. Заповніть невелику заявку на цій сторінці сайту і ми надішлемо вам докладний комерційну пропозицію з покроковим планом і вартістю робіт.

Сайт не може розвиватися і самостійно просуватися без зусиль грамотних фахівців. Тільки чітка стратегія, постійний аналіз і регулярна робота зможе привести вас до бажаного результату.

Тому якщо ви хочете, щоб ваш ресурс займав гідне місце в пошуковій видачі Google і Яндекс - замовте аудит сайту вже сьогодні!

Вам цікаво довідатись, що говорять наші клієнти?
Щоб детальніше дізнатись про послугу, зателефонуйте: (067) 945-74-50, (050) 551-50-23 або просто надішліть повідомлення >>
Ми зконтактуємось з вами найближчим часом.
Следите за нами!
FB
G+

 
Верх
Низ