+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Блог

10 істин про контент-маркетинг, які вам необхідно знати
лип. 05
Vira Pustovit

10 істин про контент-маркетинг, які вам необхідно знати

ППропонуємо вашій увазі переклад статті всесвітньо відомого бізнес-блогера Джефа Балласа*. … Це був один з тих самих поганих днів: мій комп’ютер завис. Подзвонити до виробника, щоб мене провели через покроковий процес виправлення неполадок? Я вирішив, що краще спочатку його вимкнути і ввімкнути знову. Через три хвилини на місці завислого екрана в мене був цілком робочий ноут-бук. - Проблему вирішено. Тоді я спробував підключитись до Інтернету. Мене зустріло знайоме повідомлення: «Веб-сторінку не знайдено… будь ласка, проведіть діагностику мережі». Я знав рішення – перезавантажити бездротовий роутер, що стояв у кутку офісу. Так що, ось вам проста істина про техніку: в більшості випадків вона починає працювати знову, коли на кілька хвилин від’єднати її від живлення. А ось кілька 10 істин про контент-маркетинг.

Істина 1 - Більше контенту – не завжди краще

Скласти пост для блогу з цікавою історією, яка підкреслить основну ідею, в якості передмови, вимагає витрат часу і творчого підходу. Дослідження і зведення інформації для довгих форм контенту – це не справа кількох хвилин.
Тиражувати поверхневі і порожні відео на Facebook Live може бути весело, та це не означає, що вони відповідають вимогам якості.
Невелика кількість ЯКІСНОГО контенту завжди переважить тонну низькопробного.

Істина 2 - Новий контент – не завжди найкращий контент

Контент з оглядом останніх новин вашої галузі – це добре, але в нього короткий термін придатності. Сьогоднішні новини - завтра вже не новини. Їх можуть поширити раз чи двічі, після чого вони втрачають актуальність.
«Вічнозелений» контент – це контент, який будуть поширювати впродовж місяців, а можливо і років. І справа в тому, що переважно «вічнозелений» контент не вписується в категорію нового контенту. Він виглядає старим і витриманим.
Тому, не відволікайтесь на людей, які постійно вимагають чогось нового – це не ваш шлях!
Стратегія робити більшу частину своїх статей «вічнозеленими» - дуже потужна. Вона дозволить вам зібрати банк контенту, яким можна ділитись постійно. Іншим плюсом цієї стратегії є те, що такий контент збирає посилання на ваш блог, бо люди включають його у свої власні пости. Це органічно вибудовує авторитетність блогу в пошуковиках.
«Вічнозелений» контент - виграшна стратегія, але багато маркетологів в соціальних мережах нехтують нею.

Істина 3 - Контент-маркетинг – це ваш капітал

Правда постійно еволюціонує і погляди постійно змінюються. Світ більше не плаский.
В минулому традиційним маркетингом було рекламне оголошення в газеті, що назавтра вже лежало в сміттєвому кошику. Телереклама крутилася впродовж тижня і більше не з’являлась. Це були значні витрати. Так було 5 років тому.
Сьогодні ваш пост безкоштовно публікується в блозі, індексується Google і стає доступним широкому колу читачів - постійно, якщо тільки хтось не відімкне електрику і Інтернет. Телереклама завантажується на YouTube і продовжує працювати, поки її знаходять пошуковики.
Ставтесь до свого контенту як до капіталу! Це зовсім інший підхід.

Істина 4 - Контент характеризує вас

Маркетинг онлайн – це самотня справа.
Ви сидите за комп’ютером, створюєте контент і натискаєте «опублікувати». В далекій країні на іншому континенті за 20 тис. км від вас хтось його читає. Ця людина ніколи вас не бачила вживу, але вже склала про вас думку на основі цього контенту.
Бентежно… але нехай це вас не зупиняє!

Істина 5 - Контент має рухатись, щоб чинити вплив

«Збудуйте, і вони прийдуть», - це неправда, це лише надія.
Контент має активно крутитися в залюднених місцях мережі. Його треба розповсюджувати і підсилювати. Розширюйте коло розповсюдження, заробляйте посилання якістю або платіть за поширення.
Глобальна конкуренція жорстка і безмежна. Ви конкуруєте не в межах селища, а в цілому світі, переповненому інформацією, даними та інформаційним шумом.
Контент-маркетинг – це безперервна битва за увагу. Тому розповсюджуйте, поширюйте і просувайте.

Істина 6 - Контент має бути різноформатним

Звички в навчанні і вподобання в споживанні контенту бувають різними. Тут немає універсальних рішень. Комусь подобається дивитись відео, а хтось радше послухає підкаст.
Багато хто більше любить читати. Я належу до цієї категорії. Я швидко читаю і можу витратити 1-2 хвилини на пост в блозі, який у форматі відео або підкаста зайняв би в мене 15-20 хвилин.
Але багато хто кожен день їздить на роботу. Я - ні. Прослуховувати 30-хвилинний підкаст ідеально, якщо ви за кремом, чи навіть у спортзалі.
YouTube ідеальний для тих, у кого дислексія. Мій син навчається за онлайн-відео, а не за книгами. Йому пощастило, що він народився не 50 років тому.
Отже, використовуйте різні формати контенту.

Істина 7 - Генерування контенту змінює вас

Постійне створення значимого контенту міняє життя його творців. Звичка сидіти за читанням, дослідженням, створенням і публікуванням (поширенням своїх творінь) впродовж років вас трансформує.
Ви будете навчатись, зростати і глибше вникнете в своє ремесло і теми, якими захоплюєтесь. Навчання поступово дає свої плоди по мірі того, як ви щодня займаєтеся творчістю.
Десятиліття постійної і продуманої творчості необхідні для досягнення високого рівня і накопичення спадку.

Істина 8 - Контент має стосуватися клієнта

Говорити весь час про себе – це найшвидший спосіб втратити друзів.
Потенційних клієнтів не цікавить ваш бренд, все, що їх цікавить – це те, що ваш бренд може дати їм. Вирішити їхню проблему, принести їм успіх, допомогти їм гарно виглядати.
Поставте себе на місце своїх клієнтів і дізнайтеся про їх страхи, сумніви, а тоді дайте їм відповіді і поради. Це все має стосуватися їх, а не вас.

Істина 9 - Контент має досягати багатьох цілей

Контент має багато завдань, і до нього є багато вимог. Одним із завдань є просто привернення уваги. Якщо вам пощастить, контент стане вірусним.
Контент має знайомити з брендом. Для цього добре підходить публікація веселих картинок і гіфок в соцмережах.

Контент також повинен бути правдоподібним і створювати довіру. Тут свою роль мають зіграти відео і пости в блогах.
Контент також має конвертувати увагу і довіру в продажі. Використовуйте електронні книги, лендінги та довгоформатні відео з закликами до дії.
Контент-маркетинг – це на 75% освіта і на 25% продажі.

Істина 10 - Контент-маркетинг вимагає наполегливості

Всі ми хочемо швидких рішень та здобутків. Це загальнолюдська риса, але недалекоглядна.
Успішний контент-маркетинг вимагає погляду на довгу перспективу. Щоб тримати себе в формі і тренуватися, необхідна наполегливість. Створення великого бренду – це довга подорож.
Отож продовжуйте рухатись вперед, іншого шляху немає.

Джефф Баллас, автор книги «Ведіть блог з розумом». За його публікаціями слідкують понад 16 млн. фолловерів по всьому світу. Входить в 20 найвпливовіших інтернет-маркетологів США, входить в 100 найпопулярніших бізнес-блоггерів світу.

Джерело: http://www.jeffbullas.com/10-truths-about-content-marketing

Следите за нами!
FB
G+

Vira Pustovit
About the Author:

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
Верх
Низ