+38 (067) 945-74-50, (050) 704-61-48

Блог

Органічний трафік – ключовий показник успіху
мая 10
Vira Pustovit

Органічний трафік – ключовий показник успіху

ВВизначення ROI контенту залишається одним із найскладніших завдань для маркетологів. В більшості випадків так виходить тому, що маркетологи створюють контент, не враховуючи ширші бізнесові цілі, поза збільшенням трафіка і підтримання зацікавлення споживача.

Згідно з результатами опитування Anatomy of the Modern Content Marketing Team, підприємства витрачають на контент-маркетинг близько 135 млн. доларів в рік. Маркетологам, яким не вдасться продемонструвати ROI, може бути складно переконати менеджмент продовжити інвестиції у створення контенту, особливо якщо врахувати, що більша його частина не приносить бажаних результатів.

То як контент-маркетологи вимірюють успіх свого контенту? Згідно з останнім опитуванням провайдера сервісів і програмного забезпечення для SEO Conductor, найпопулярнішим вибором серед показників успіху для контент-маркетингу є органічний трафік.

SEO + Контент = Разом ефективніше

Виявилося, що команди контент-маркетологів і команди по SEO успішно співпрацюють. Згідно з опитуванням Conductor:
- 35% сказали, що професіонал по SEO є в команді по контенту.
- 45% сказали, що тісно співпрацюють з командою по SEO.
- 21% вважають себе комбінованими професіоналами водночас по SEO і по контенту.
- 92% згоджуються з думкою, що краще розуміння і володіння SEO допоможе їм ефективніше виконувати свою роботу.
Така співпраця – це чудова новина, особливо враховуючи, що на сьогодні більшість посад по роботі з контентом (напр. спеціалісти з контент-маркетингу, контент-менеджери, контент-директори) вимагають навичок в SEO.

Топ-7 показників успіху контенту

Хоча органічний трафік і виявився фаворитом маркетологів у цьому опитуванні, це не єдиний показник, яким вони користуються. Ось повний список:
1. Органічний трафік.
2. Ліди.
3. Популярність у соцмережах.
4. Трафік в цілому.
5. Час, проведений на сайті.
6. Прибуток.
7. Транзакції.
Conductor опитав 163 контент-маркетологів, що працюють як в агенціях, так і на В2В, В2С-підприємствах і у виданнях. Розміри підприємств в діапазоні від 100 до 10 000 працівників.

Ознайомтеся з повними матеріалами по опитуванню, Anatomy of the Modern Content Marketing Team, щоб отримати більше інформації про структуру команд по контенту, лідерство та звітність.

Джерело: https://www.searchenginejournal.com/

Следите за нами!
FB
G+

Vira Pustovit
About the Author:

Эл. почта Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


 
Верх
Низ