Автор: Владимир Пустовит
logo Блог

Блог

 

Як з нуля створити та просунути бренд в соцмережах. Частина 119.09.2017

65283fa46d3be204bdab11e5126a03d5 БлогОднією з головних причин, чому люди купують продукти в того чи іншого виробника, є довіра до торгової марки або бренду. Якщо ви здобуте довіру людей, вони легше сприйматимуть вартість ваших пропозицій. Тому пріоритетом для бізнесу є формування успішного бренду.

Успішні підприємства звертаються до мене за консультацією стосовно маркетингу в медіа, тому що я доклав суттєвих зусиль до створення свого власного бренду. Соцмережі зіграли життєво важливу роль у здобутті такої репутації.

> Читати статтю

Як розкрутити сторінку у соціальних мережах14.07.2017

67afbf949d824b48b8638366cb1df360 БлогІнстаграм, Фейсбук та ВКонтакте мають свій вбудований алгоритм показу публікацій. Якість вашого поста «оцінюється» за кількістю отриманих лайків та коментарів. Найбільш популярні записи показуються у стрічці новин великої кількості людей. Тому основним завданням просування бренду або товара в соцмережах є збільшення кількості зацікавлених у вашому контенті читачів.

Розглянемо детально 6 способів, які дають фідбек вашим публікаціям у вигляді лайків, емоджі та активної переписки в коментарях.

 

> Читати статтю

10 істин про контент-маркетинг, які вам необхідно знати05.07.2017

ed346ac00d4c6043f89dc17e6d8ddb76 Блог… Це був один з тих самих поганих днів: мій комп’ютер завис. Подзвонити до виробника, щоб мене провели через покроковий процес виправлення неполадок? Я вирішив, що краще спочатку його вимкнути і ввімкнути знову. Через три хвилини на місці завислого екрана в мене був цілком робочий ноут-бук. - Проблему вирішено.

Тоді я спробував підключитись до Інтернету. Мене зустріло знайоме повідомлення: «Веб-сторінку не знайдено… будь ласка, проведіть діагностику мережі». Я знав рішення – перезавантажити бездротовий роутер, що стояв у кутку офісу.

> Читати статтю

Шість способів використати соціальні мережі на власну користь13.06.2017

24925a3f3f48d15a907c9f633e0f7a9b БлогЩе за часів, коли соціальні мережі тільки починали набирати оберти, бренди навчилися використовувати переваги, які дає їх моніторинг, на свою користь. Ви також можете використовувати його для генерування лідів (замовлень, продаж, тощо), вдосконалення контентної стратегії і , звичайно!, управління власною репутацією.

Давайте поговоримо про те, як бізнеси використовують моніторинг соціальних мереж на власну користь. Щоб дізнатися про це, дослідницька компанія Clutch нещодавно опитала 300 маркетологів. Всі респонденти – середні та великі B2B та В2С американські підприємства – регулярно використовують інструменти моніторингу соціальних мереж.

Шість цілей, для яких бізнеси використовують моніторинг соцмереж сьогодні:

> Читати статтю

Як розробити переконливу комерційну пропозицію21.05.2017

df9e35aa084a3ea2ffcefca59fcd483d БлогМабуть ви не один раз замислювались над тим, чим можна привабити потенційного клієнта. Наш досвід показує - той факт, що ви витратили багато часу та зусиль на збір та вивчення інформації про його потреби і бажання, про його проблеми та способи їх вирішення, справляє велике враження. А переконатись в цьому вашим майбутнім клієнтам допоможе грамотна і лаконічна комерційна пропозиція (КП, оферта).

Головне завдання комерційної пропозиції - стимулювати клієнта до потрібної дії.
Для цього необхідно як мінімум:

> Читати статтю

Органічний трафік – ключовий показник успіху10.05.2017

581d505c93a9ee2092946014d2d24a7b БлогВизначення ROI контенту залишається одним із найскладніших завдань для маркетологів. В більшості випадків так виходить тому, що маркетологи створюють контент, не враховуючи ширші бізнесові цілі, поза збільшенням трафіка і підтримання зацікавлення споживача.

Згідно з результатами опитування Anatomy of the Modern Content Marketing Team, підприємства витрачають на контент-маркетинг близько 135 млн. доларів в рік. Маркетологам, яким не вдасться продемонструвати ROI, може бути складно переконати менеджмент продовжити інвестиції у створення контенту, особливо якщо врахувати, що більша його частина не приносить бажаних результатів.

То як контент-маркетологи вимірюють успіх свого контенту? Згідно з останнім опитуванням провайдера сервісів і програмного забезпечення для SEO Conductor, найпопулярнішим вибором серед показників успіху для контент-маркетингу є органічний трафік.

> Читати статтю

ІКІГАЇ - мистецтво бути щасливим26.04.2017

67a5ff4a7f621b323cdbcb70374a675d БлогВідкладіть на хвилинку справи і задайте собі просте питання: коли востаннє ви просинались зранку, сповнені ентузіазмом і жагою нових звершень? Просинались з чітким уявленням того, що сьогодні ви з задоволенням візьметесь за роботу і зробите її якнайкраще? Якщо ваша відповідь – сьогодні, і кожного ранку, значить ви щаслива людина! Діяльність, якою ви насолоджуєтесь і наповнюєте сенсом, є запорукою не лише психічного здоров’я, але й довголіття.

Ця гіпотеза знайшла своє підтвердження в польовому дослідженні Дена Бюттнера – відомого письменника і мандрівника. Заручившись підтримкою «National geographic», чоловік протягом 5 років займався виявленням і вивченням особливих місць на планеті, де зустрічається найбільша концентрація довгожителів. Вони отримали назву «голубі зони».

Бюттнер разом з колегами намагався вияснити, які поведінкові закономірності, норми харчування і культурні цінності допомагають жителям «голубих зон» подовжувати тривалість свого життя. Найбільше захоплення у нього викликали жителі японського острова Окінава, де середня тривалість життя сягає 88 (чоловіки) і 92 (жінки) роки!

> Читати статтю

 

# Блогg-plus Блогfb Блогtw Блогld Блогvk Блог

Следите за нами!
FB

  • vtem_m_s Блог
  • vtem_m_im Блог
  • vtem_m_lp Блог
  • vtem_m_l Блог
  • vtem_m_p Блог
  • vtem_m_g Блог